Vyhledávání

Novinky


Přihlášení


Další koncert v říjnu v Praze!

Přidáno:   | 

Na říjen jsme přijali pozvání do pražského klubu EXIT-US, kde spolu s námi vystoupí kapely Inner Hate, Mor Girith a také fanouškům z květnového ústeckého koncertu známá oživlá legenda Sepsis. Podrobnější info na Facebooku.

První koncert na září

Přidáno:   | 

Tak jak jsme slíbili, první koncert po prázdninách bude v Lovosicích, v Rock Clubu Gambrinus. Spolu s námi dorazí i mostečtí death metalisté Your Time Has Come a také našim fanouškům již známá pražská Defynyce. Další informace najdete také na serverech Bandzone.cz a síti Facebook.

Fotky, videa, archívy

Přidáno:   | 

Moc prosíme všechny fanoušky, kteří chodili a chodí na naše akce, aby nám, není-li jim to proti srsti, posílali odkazy na fotogalerie z našich koncertů, které jsou na netu a nebo samotné fotky, videa, cokoli co si na net můžeme dát. Sekce Galerie je poslední prázdná, tak se jí pokusme zaplnit co nejdříve. Moc děkujeme.

Letní pauza

Přidáno:   | 

Po dvou za sebou odehraných koncertech v Ústí nad Labem a Praze přichází pravděpodobně letní pauza. Budeme pilně cvičit na nahrávání dema. Na září můžeme slíbit jednu akci, kterou plánujeme a nebráníme se ani v průběhu prázdnin někde zahrát, pokud jste pořadatelem nějaké akce a máte o nás zájem. Vše dohodou.

Spouštíme nový web

Přidáno:   | 

Během června tohoto roku bude postupně obnovena naše oficiální webová prezentace. Jak už to tak u webmasterů bývá, jsou tuze pomalý. Tak zde bude postupně přibývat obsah, ale základní věci jako novinky, kontakty a hlavně informace o koncertech zde najdete od začátku.